Другий день Міжконтинентального кубку: Бразилія, Росія та Іран - у півфіналі

У середу на Міжконтинентальному кубку в ОАЕ пройшли матчі другого туру. Збірна Єгипту в групі А вирвала перемогу у команди господарів з рахунком 4:3.

Майже одразу після стартового свистка Мохамед Хайтам скористався невпевненими діями воротаря і захисника єгиптян і відкрив рахунок. Незабаром африканці відновили рівновагу, а за пару хвилин команди знову обмінялися голами. Мохамед Гамаль втілив у гол помилку Хайтама, а Алі Мохаммаді головою замкнув передачу Алі Каріма з ауту.

У кінцівці стартової 12-хвилинки Хашам Альмунтасер вивів господарів вперед. Далі команди збавили оберти. У другому періоді єдиний гол забив єгиптянин Мохаммед Хассан, а наступне взяття воріт сталося вже в другій половині заключної третини. Мустафа Шаабан здорово пробив з гарної позиції і приніс лідерство збірної Єгипту. У час, що залишився африканська команда зберігла свої ворота в недоторканності і здобула три очки.

Міжконтинентальний кубок-2017. Дубай, ОАЕ
1 листопада. Група А. Другий тур
ОАЕ - Єгипет - 3:4 (3:2, 0:1, 0:1)

***

В іншому матчі групи А збірна Бразилії впевнено переграла команду Португалії з рахунком 4:1.

В середині першого періоду Родріго обіграв Дуарте Віво і точно пробив в ближній кут воріт Тьягу Петроні. Після першої перерви Бокінья потужним ударом послав м'яч у дев'ятку. Португальці один гол відіграли, але удар головою Фернандо і добивання Родріго після пострілу Бокіньї довели перевагу Бразилії до трьох голів. Більше рахунок не змінився.

Цей успіх гарантував збірної Бразилії перше місце в квартеті А. У заключному турі у четвер, 2 листопада, бразильці зіграють з командою ОАЕ, а португальці зустрінуться з єгиптянами. Переможець цього поєдинку здобуде другу перепустку до півфіналу з даної групи.

Бразилія - ​​Португалія - ​​4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

***

Збірна Росії у групі Б перемогла команду Парагваю з рахунком 2:1.

Перший гол у матчі був забитий лише під завісу другого періоду, коли точний удар вдався Борісу Ніконорова. Кінцівка матчу вийшла напруженою. Едгар Баррето зі стандарту Максіма Чужкова. Але незабаром росіяни повернули собі перевагу і здобули перемогу. Чужков дальньою передачею знайшов Артура Папоротного, який головою пробив Сауля Гонсалеса.

1 листопада. Група В. Другий тур
Парагвай - Росія - 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

***

В іншому матчі групи Б збірна Ірану здолала Мексику з рахунком 4:1.

Перший м'яч у матчі був забитий лише у другому періоді - точний удар вдався капітану іранців Мохаммаду Ахмадзаде. У кінцівці другої третини Амар Акбарі забив у свої ворота і відновив нічийний результат на табло. У заключній частині гри іранці змогли довести матч до перемоги, забивши три голи в ворота мексиканців.

Після цієї перемоги у іранців і росіян стало по шість очок, що гарантувало обом командам участь в плей-офф турніру. У четвер, 2 листопада, лідери розіграють перше місце в групі, а Мексика і Парагвай посперечаються за перші очки на турнірі.

Мексика - Іран - 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Нагадаємо, що у півфіналах турніру зустрінуться: перша команда групи А та друга команда групи Б, а також друга команда квартету А та перша команда квартету Б.