Кубок європейських чемпіонів завершено! "Вибір" фінішував 13-им, "Брага" виграла турнір.

Photo - Lea Weil (beachsoccer.com)

Кубок європейських чемпіонів з пляжного футболу 2018 в Назаре завершено! Португальська "Брага" другий рік поспіль виборює трофей - цього разу господарі в серії пенальті здолали російський "Крісталл" після нічиєї в основний час (3:3). Фатальний промах з точки зробив найкращий футболіст планети минулого року бразилець Маурісіньо.

Дніпровський "Вибір" завершив турнір на 13-му місці, розбивши в останньому матчі турніру латвійського чемпіона "Крейсс" з рахунком 10:5. Феєрив Олег Зборовський, який оформив покер. Відзначаємо і інших наших хлопців - Анатолій Рябко та Юрій Щериця забили по два м'ячі, білорус Іван Канстантінав і гравець молодіжної збірної України Олег Щитнік провели по голу.

Столичний "Артур Мьюзік" бився гідно. Так, не пройшов кваліфікаційний турнір під назвою "Кубок Назаре", але там, як ви бачили зібралися просто монстри європейського пляжного футболу. Сподіваємося, в наступному розіграші введуть якийсь рейтинг по країнам.

Ну а чиновники з Міжнародної федерації пляжного футболу (BSWW) знову чудять! Найращим гравцем турніру визнано Маурісіньо, який залишив "Крісталл" без трофея! Хоча, може у них своє бачення, кого потрібно нагороджувати.

Кубок європейських чемпіонів завершено і ми говоримо українським командам: "Дякуємо, хлопці, что представляли Україну на пляжній Лізі Чемпіонів"!