Московський "Локомотив" вдруге в історії виграв клубний "Мундіаліто"

У Сан-Паулу завершився клубний Мундіаліто-2017, в якому підсумкову перемогу здобув російський «Локомотив». Команда Іллі Леонова у фінальному матчі здолала іранський «Парс Джонобі» з рахунком 5:4.

Вже в першому періоді «Локомотив» завдяки голам Макарова, Шкаріна і Станковича зробив вагому перевагу «плюс три». Однак у другому таймі ледь не розгубив його, пропустивши тричі від іранців (Міршекарі, Кіані та Акбарі). Голи Озу Морейри і Боріса Ніконорова зберегли два м'ячі різниці на користь «залізничників» перед заключним періодом. Остання дванадцятихвилинка після голу Месігара була напруженою до останніх секунд, поки фінальний свисток не зафіксував успіх російської команди.

Відзначимо, що ця перемога стала другою для москвичів після успіху 2012 року,.

Клубний Мундіаліто-2017. Сан-Паулу, Бразилія
17 грудня. Плей-офф. Фінал

"Локомотив" (Росія) - "Парс Джонобі" (Іран) - 5:4 (3:0, 2:3, 0:1)

***

А третє місце на турнірі посів бразильський "Корінтіанс", який у бронзовому матчі переміг співвітчизників з "Фламенго" з рахунком 3:2 і здобув бронзові медалі турніру.

У першому періоді рахунок відкрив російський легіонер "Корінтіанс" Дмітрій Шишин, який завершив точним ударом сольний прохід. Вже після перерви клуб з Ріо відігрався (Да Сілва), але ще один росіянин у складі  "Корінтіанс" Артур Папоротний знову вивів свою команду вперед 2:1.

Незабаром "Фламенго" ще раз вирівняв ситуацію завдяки голу Андерсона, тому на вирішальний відрізок команди вийшли за рахунку 2:2. Долю зустрічі і бронзових нагород вирішив гол Артура Папоротного, який оформив дубль.

17 грудня. Матч за 3-е місце

"Корінтіанс" (Сан-Паулу, Бразилія) - "Фламенго" (Ріо-де-Жанейро, Бразилія) - 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)