Півфінальні битви Міжконтинентального кубку: Бразилія - Іран, Португалія - Росія!

У Дубаї на Міжконтинентальному кубку визначилися півфінальні пари. У групі А збірна Португалії в заключному турі групового етапу в серії пенальті переграла команду Єгипту та здобула останню, четверту перепустку в півфінал.

Єгиптяни швидко вийшли вперед, але гол Мохамеда Хассана португальців тільки розпалив. У першому періоді у воротах африканської команди побувало п'ять м'ячів. Двічі відзначилися Джордан і Маджер, а окрім них Бернардо Мартінс. Після першої перерви європейці зменшили оберти, а точні удари Мохамеда Гамаля і Рашеда Алі Ельхусейні дозволили єгиптянам скоротити відставання. У третій 12-хвилинці команда Ахмеда Абдель Разака не тільки змогла відновити рівновагу, а й вийшла вперед - 6:5! Тільки за 2,5 хвилини до кінця основного часу Джордан врятував свою команду від поразки і перевів гру в овертайм. Додаткова трихвилинка виявилася безгольовою, а в серії пенальті вирішальним став сейв Елінтона Андраде після удару Ахмеда Ельхасата.

Таким чином, збірна Португалії посіла друге місце в групі А і в півфіналі зустрінеться з Росією.

Міжконтинентальний кубок-2017. Дубаї, ОАЕ
2 листопада. Група А. Третій тур
Єгипет - Португалія - ​​6:6 ОТ (1:5, 2:0, 3:1, 0:0, по пен. 1:3)

***

В іншому матчі групи А чинні чемпіони світу бразильці здобули розгромну перемогу над збірною ОАЕ з рахунком 15:4. Завдяки цьому результату Бразилія стала першою командою в історії турніру, яка змогла забити 15 м'ячів в одній зустрічі. До цього рекорд належав збірній Росії, яка в 2013 році забила Швейцарії 11 м'ячів. У минулому році бразильці повторили цей результат в матчі з ОАЕ.

Цікаво, що чинні чемпіони пропустили першими, однак досить швидко відповіли супернику своїми голами. Уже в першому періоді господарі пропустили п'ять м'ячів. Дубль оформив Бруно Шав'єр. У наступній 12-хвилинці бразильці забивали ще п'ять раз, не зберігши свої ворота в недоторканності - Валід Бер Салем реалізував пенальті. Але в завершальній третині чемпіони світу довели свою перевагу до неймовірних 11 м'ячів різниці. Шав'єр і Хосе Лукас оформили в цій зустрічі покери, а Лукао і Родріго забили двічі.

За підсумками трьох турів Бразилія набрала 9 очок, випередивши на п'ять балів Португалію. Збірна ОАЕ стала найгіршою командою групи, так і не набравши очок.

ОАЕ - Бразилія - ​​4:15 (2:5, 1:5, 1:5)

***

У групі Б збірна Парагваю здолала команду Мексики з рахунком 5:4.

Карлос Карбальо відкрив рахунок, замкнувши головою простріл свого голкіпера, мексиканці тут же відігралися після розіграшу початкового удару. В середині першого періоду команди знову обмінялися голами. Парагвайці скористалися помилкою Бенджаміна Моско, а Рамон Мальдонадо переправив м'яч в порожні ворота після вкидання ауту, незважаючи на те, що Серхіо Вільяверде отримав травму і не міг продовжити гру. Після перерви точні удари Улісеса Пінеди і Мальдонадо вивели Мексику вперед з перевагою в два голи, а Карбальо промахнувся з пенальті і втратив можливість скоротити відставання.

Однак в заключному періоді сильніша все ж таки була команда Густаво Злокковіка. Незабаром після відновлення гри Амадо Хесус Ролон точно виконав бісіклету. У кінцівці Карбальо оформив хет-трик після подачі з кутового, а Едгар Баррето приніс перемогу Парагваю, реалізувавши штрафний на передостанній хвилині гри.

Таким чином, парагвайці посіли третє місце в групі В, а мексиканці залишилися без набраних очок.

2 листопада. Група В. Третій тур
Мексика - Парагвай - 4:5 (2:2, 2:0, 0:3)

***

А завершився груповий етап Міжконтинентального кубку-2017 матчем групи Б між росіянами та іранцями, невдахи якого потрапляли в півфіналі на бразильців.

У першому періоді Алєксєй Макаров оформив хет-трик за чотири хвилини, на що іранці відповіли точним ударом Пеймана Хоссейні зі штрафного. У другому періоді глядачі побачили лише один гол Сейдалі Назема, який скоротив відставання Ірану до мінімуму. Розв'язка настала в кінцівці: Мохаммад Ахмадзаде з пенальті зрівняв рахунок, але вже на 17 секунді додаткового часу Хассан Абдоллахі зрізав м’яч у свої ворота, подарувавши Росії перемогу – 4:3.

Таким чином, Росія стала переможцем групи Б і зіграє в півфіналі турніру з Португалією (повторення золотого матчу Суперфіналу Євроліги-2017). Іран посів друге місце і зустрінеться з Бразилією.

Іран - Росія - 3:4 доп. вр (1:3, 1:0, 1:0, 0:1)