Півфінали Міжконтинентального кубку: вендетта по-португальські!

На Міжконтинентальному кубку-2017 у Дубаї визначилися учасники фіналу та матчу за бронзу. У першому півфіналі відбулася вендетта - команда Португалії з рахунком 3:2 переграла збірну Росії та помстилася за поразку у чемпіонському матчі Суперфіналу Євроліги 2017.

Після обережного початку Бруно Ново вразив ворота Максіма Чужкова красивою бісіклетою, але росіяни відігралися ще до першої перерви. Голкіпер збірної Росії на останніх секундах стартового періоду наважився на удар і досяг цілі. У другому ігровому відрізку Артур Папоротний вивів росіян вперед, реалізувавши штрафний, проте в завершальній третині спочатку Елінтон Андраде відновив рівновагу, а за дві хвилини до закінчення основного часу Джордан реалізував небезпечний штрафний, призначений за фол Папоротного.

Міжконтинентальний кубок-2017. Дубай, ОАЕ
3 листопада. Півфінал №1
Росія - Португалія - ​​2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

***

В іншому півфіналі збірна Бразилії в непростій боротьбі здолала іранців з рахунком 6:4.

Датіньяі відкрив рахунок на початку матчу, іранці відновили рівновагу ціною травми Назема, але ще до перерви південноамериканці знову вийшли вперед після завдяки голу Бокіньї. У другому періоді бразильці зміцнили перевагу, але команда Марко Октавіо змогла нав'язати боротьбу в кінцівці, скоротивши відставання до мінімуму (хет-трик зі штрафних в активі Мостафи Кіані. Однак, останнє слово залишилося за бразильцями - Маурісіньо забив шостий гол своєї команди на передостанній хвилині гри і вивів її у фінал.

У фінальному матчі бразильці зіграють з Португалією, а іранці посперечаються за бронзу зі збірною Росії.