Старт Міжконтинентального кубку в Дубаї: впевнені перемоги Бразилії та Росії

Напередодні в ОАЕ стартував Міжконтинентальний кубок 2017. У групі А збірна Бразилії в стартовому матчі турніру розгромила команду Єгипту з рахунком 11:3.

На першій же хвилині єгиптяни вийшли вперед після щільного дальнього удару Ельхусейні. Бруно Шав'єр зі штрафного відновив рівновагу. Другий період вийшов більш багатим на голи. Датінья завдяки блискучим індивідуальним діям приніс своїй команді лідерство, а Лукас після помилки єгипетського воротаря подвоїв перевагу. Однак африканці не перестали боротися. Мохамед Абдельнабі пробив Мао бісіклетой, Датінья повернув Бразилії перевагу у два голи, але єгиптяни пішли на другу перерву з мінімальним відставанням.

У заключній 12-хвилинці бразильці повністю володіли ініціативою і довели зустріч до розгромної перемоги, відправивши у ворота суперника сім сухих м’ячів. Бруно Шав'єр і Лукас забили вдруге, Бокінья оформив дубль, а Родріго - хет-трик.

Міжконтинентальний кубок-2017. Дубай, ОАЕ

31 жовтня. Група А. Перший тур
Єгипет - Бразилія - ​​3:11 (1:1, 2:3, 0:7)

***

В іншому матчі групи А збірна Португалії лише наприкінці гри вирвала перемогу у команди ОАЕ з рахунком 6:4.

Європейці вже на першій хвилині відкрили рахунок після голу Леонардо Мартінса, під завісу стартового періоду Джордан Сантос подвоїв перевагу дружини Маріо Наркізо, проте Алі Мохаммаді скоротив відставання до перерви.

У другій 12-хвилинці судді вилучили двох португальських гравців протягом хвилини. Спочатку за фол на Алі Карімі за межами штрафного майданчику поле покинув Елінтон Андраде, після чого збірна ОАЕ відновила рівновагу в рахунку. Потім червону картку перед собою побачив Бернардо Мартінс, однак вдруге поспіль Алі Карімі переграти Тьяго Петроні не зміг.

В середині другого і початку третього періоду Джордан забив ще двічі, принісши своїй команді комфортну перевагу. Господарі змогли зрівняти рахунок завдяки дублю Хашама Альмунтасера, але голи Маджера і Джордана зі штрафних встановили остаточний підсумок - 6:4 на користь Португалії.

Португалія - ​​ОАЕ - 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)

У другому турі в середу, 1 листопада, бразильці зіграють з командою Португалії, а єгиптяни зустрінуться з господарями з ОАЕ.

***

У групі Б збірна Росії почала груповий етап Міжконтинентального кубка в Дубаї з перемоги над Мексикою з рахунком 6:2.

У першому періоді підопічні Михаїла Ліхачова тричі скористалися помилками мексиканців - забивали Кришанов, Крашенінніков і Павленко. У наступному періоді Ніконоров і Романов довели перевагу росіян до п'яти м'ячів, проте в завершальній третині команда дозволила супернику забити двічі. Крапку в матчі поставив гол Никонорова, забитий за хвилину до фінального свистка бісіклетою.

31 жовтня. Група В. Перший тур
Росія - Мексика - 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

***

В іншому матчі групи Б збірна Ірану здобула вольову перемогу над Парагваєм з рахунком 5:2. Для парагвайців це була перша в історії збірної гра на турнірі в Дубаї.

Рахунок в матчі відкрив капітан іранців Мохаммад Ахмадзаде, але на останній хвилині стартового періоду Луїс Охеда і Карлос Карбальо покарали суперника за дві помилки в обороні, і повели в рахунку 2:1.

У дебюті другого періоду Карбальо не реалізував пенальті, на що Іран відповів потужної кінцівкою: Амір Акбарі і Мохаммад Мохтарі знову повернули бронзових призерів чемпіонату світу на переможну стежку. У третьому періоді Ахмадзаде і Мослі Месігар закріпили перевагу Ірану, подарувавши команді перемогу.

Іран - Парагвай - 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

У другому турі росіяни зіграють з парагвайцями, а збірна Мексики битиметься з Іраном. Матчі відбудуться в середу, 1 листопада.