"Вибір" несподівано поступився "Аланьяспор" 2:3 і зіграє за 9-16 місця

Дніпровський "Вибір" зазнав прикрої і досить несподіваної поразки в 1/8 фіналу Кубка європейських чемпіонів від турецької команди "Аланьяспор" 2:3 і тепер зіграє у втішному турнірі за 9-16 місця.

Хоча на початку зустрічі все для наших складалося вдало. Вже на 10 секунді Олег Зборовський відкрив рахунок в грі, давши хороший імпульс партнерам. Після цього у дніпрян було достатньо моментів, щоб збільшити рахунок, але в стартові хвилини другого тайму все розгорнулося на 180 градусів. Спочатку іспанець Куман, а потім Кескін вивели турецьку команду вперед 2:1!

Щоправда, відповідь була швидкою - білоруський легіонер Іван Канстантінав зрівняв результат, і наші повністю заволоділи ініціативою!

В одного тільки Зборівського було з десяток забійних моментів, але це був явно не день нашого форварда. М'яч після його небезпечних бісіклет летів або у воротаря, або в каркас, або повз ворота.

А шок трапився за 22 секунди до завершення основного часу. Наші випустили з уваги Ахмета Сейіта, який підкараулив пас партнера на дальній штанзі і приніс перемогу "Аланьяспорт" 3:2.

Прикра поразка виключила "Вибір" з числа претендентів на трофей і тепер наша команда зіграє у втішному турнірі за 9-16 місця.

Перший матч відбудеться в п'ятницю, 1 червня - о 18:30 за київським часом український чемпіон зустрінеться з ізраількой командою "Фалфала".

"Фалфала" напередодні поступилася у фіналі Кубку Назаре російському "Крісталлу" 2:3 і також не змогла пробитися до чвертьфіналу основного турніру.