"Вибір" поступився ізраїльській команді "Фалфала" і зіграє у суботу проти "БАТЕ"

У втішному турнірі за 9-16 місця наш «Вибір» прикро поступився ізраїльській команді «Фалфала» 3:4 і продовжить боротьбу за тринадцяте місце на Кубку європейських чемпіонів.

Матч проти фіналіста Кубку Назаре (ізраїльтяни поступилися російському «Крісталлу» 2:3, хоча вигравали 2:0) для нашої команди вийшов як на гойдалках.

У першому таймі Льоренц та Амар Ятім забили по м'ячу та дали перевагу «плюс два» для наших суперників. Але вже на 8 секунді третього періоду Анатолій Рябко ударом через себе скоротив відстань, а за п’ять хвилин Андрій Черевко використав пас Рябко на дальню стійку і головою переправив м’яч у ворота, зрівнявши рахунок – 2:2!

Пішла відкрита гра, і на 32-ій хвилині Амар Ятім потужним ударом знову вивів ізраїльську команду вперед, проте наш форвард Олег Зборовський не дозволив довго радіти опонентам – 3:3!

Але нажаль в основний час зберегти нічию не вдалося- Ноель Отт рикошетом від піску забив переможний гол і «Фалфала» здобула перемогу за рахунком 4:3.

Таким чином, «Фалфала» зіграє у суботу 2 червня за 9-12 місця, а «Вибір» за 13-16 місця. За турнірною сіткою нашим суперником буде білоруський клуб «БАТЕ». Гра «Вибір» - «БАТЕ» відкриває програму суботніх матчів і стартує об 11:00 за київським часом.