Збірна України поступилася Ірану 3:6 у другому матчі "Кубку Персії-2018"

Збірна України поступилася у своєму другому матчі на «Кубку Персії» збірній Ірану з рахунком 3:6.

Наша команда грала у дві четвірки, які були і у матчі проти Іспанії. Перша четвірка: Максим Войток – Олег Зборовський – Юрій Щериця – Іван Глуцький, друга: Ярослав Заворотний – Анатолія Рябко – Андрій Черевко – Андрій Багацький. Ворота України захищав з перших хвилин Віталій Сидоренко, а у середині матчу його замінив Олексій Кіриченко, який дебютував за збірну України. Відзначимо, що у попередньому матчі проти Іспанії у складі нашої команди дебютував ще один гравець молодіжної збірної України Андрій Багацький, а також його партнер по дніпровському «Вибору» Анатолій Рябко.

Щоправда, гра проти іранців у Анатолія не пішла. Вже на 4 хвилині його фол у нашому карному майданчику призвів до пенальті і господарі вийшли вперед. Ще за хвилину Мохаммад Ахмадзаде подвоїв перевагу Ірану, а наші відповіли ударом Максима Войтка зі штрафного, але воротар впорався.

Після цього Андрій Черевко небезпечно стріляв з середньої дистанції (м’яч пролетів поруч зі стійкою), а Рябко після кутового пробивав по воротах Хаміда Бехзадпура, але голкіпер виручив.

На початку другої дванадцятихвилинки помилився Юрій Щериця, який віддавав пас назад і хлопці Марко Октавіо зробили рахунок 4:0 на свою користь.

Віталій Сидоренко стріляв небезпечно, але йому не пощастило – м’яч влучив у стійку.

А за пару хвилин знову боротьба Анатолія Рябко з суперником призвела до фолу, і арбітри призначили другий пенальті у грі, який впевнено реалізував Мохаммад Ахмадзаде.

Після цього Євген Варениця випустив новачка збірної України 18-річного Олексія Кіриченка, який дебютував у складі Національної команди з пляжного футболу. Щоправда, Олексію не поталанило – за кілька хвилин голкіпер Ірану Бехзадпур виконав блискучий дальній удар у нашу дев’ятку і Олексій не зміг допомогти команді – 0:5.

Розмочив же рахунок Юрій Щериця, який після класного прориву правим флангом розпечатав ворота наших суперників.

Українці завелися і Олег Зборовський фірмовою бісіклетою забив і другий м’яч у ворота господарів.

За кілька секунд Андрій Черевко мав хороший момент, але воротар іранців потягнув його удар. Наприкінці другого тайму Рябко кілька разів стріляв бісіклетами, а Кіриченко зробив пару сейвів.

А у третьому періоді команди обмінялися голами. Спочатку Мохаммад Мораді здорово виконав удар через себе, а рикошет від піску «сплутав карти» Кіриченку – 2:6.

Але наші не здавалися і на 34-ій хвилині Олег Зборовський заробив пенальті, який чітко реалізував.

3:6 – наші поступаються у другому матчі на «Кубку Персії» і у понеділок, 29 січня о 14:30 за київським часом завершать турнір матчем проти Азербайджану.

Persia Beach Soccer Cup 2018. Бушир, Іран
28.01.2018, День другий.

Україна - Іран, 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
Україна:
 В.Сидоренко (О.Кіриченко,20) - І.Глуцький, М.Войток, Ю.Щериця, О.Зборовський - Я.Заворотний, А.Черевко, А.Рябко, А.Багацький;
Іран: Х.Бехзадпур (А.Дарвіш) - А.Акбарі, Х.Абдоллахі, М.Кіані, М.Мораді, А.Міршекарі, М.Месігар, М.Ахмадзаде, М.Масумізаде;

Голи: Ю.Щериця,22; О.Зборовський,23 - М.Мораді,5(пен.),14,43; М.Ахмадзаде,7,19(пен.); Х.Бехзадпур,21

В іншій зустрічі другого ігрового дня Іспанія з рахунком 3:1 перемогла азербайджанців, і у понеділок о 16:00 у матчі за головний трофей зіграє проти господарів.