Збірна України вириває перемогу у Азербайджану 4:3 за десять секунд до фінального свистка!

Збірна України посіла третє місце на «Кубку Персії-2018», здобувши вольову перемогу у третій змагальний день над Азербайджаном з рахунком 4:3.

Наші першими пропустили у стартові хвилини гри, коли Раміль Алієв реалізував штрафний.

Але українці продовжували гнути свою лінію і ще до першої перерви вийшли вперед. Спочатку Юрій Щериця відібрав м’яч у суперника та віддав пас на Зборовського, якого збили у карному майданчику. Олег здорово реалізував пенальті та зрівняв результат. А на 11-ій хвилині Ярослав Заворотний пробивав зі штрафного – його удар було заблоковано, але на підбиранні класно зіграв Максим Войток - 2:1.

Наприкінці першого тайму, у Заворотного був ще один момент зі стандарту, але удар у нього не вийшов. На початку другої дванадцятихвилинки Ярослав мав і ще один штрафний, проте пробив вище воріт.

У середині матчу у наших був ще один супер момент – Анатолій Рябко виконав удар через себе, а на добиванні грав Андрій Черевко, але влучив і поперечину!

Після цього важливий сейв зробив Віталій Сидоренко, який врятував нашу команду після штрафного з десяти метрів!

А на 21-ій хвилині Україна зробила перевагу «+2», коли Олег Зборовський виконав свою улюблену бісіклету після набросу Щериці.

Третій тайм розпочався із могутнього удару, який виконував Войток, проте голкіпер азербайджанців Ельчін Гасимов потягнув. А за кілька хвилин кіпер наших суперників зробив ще два спасіння після штрафного Щериці та добивання Зборовського.

Час матчу спливав і футболісти Ільхама Азіззаде тиснули на нашу оборону, щоб врятувати гру. І на за п’ять хвилин до закінчення основного часу їм вдалося зрівняти рахунок. Спочатку Орхан Маммадов здорово виконав бісіклету, і м’яч через рикошет від піску перелетів через Сидоренка. А за півхвилини Сабір Аллахгулієв переправив м’яча у ворота після дальнього пострілу свого голкіпера – 3:3!

Але наші не здалися і були нагороджені за це переможним голом за десять секунд до фінального свистка!

Щериця буквально вицарапав м’яч у суперника та віддав пас на Войтка, який головою переправив круглого у раму Гасимова!

4:3 – наші здобувають вольову перемогу та посідають третє місце на «Кубку Персії-2018».