Чемпіонат України 2021. Підсумки другого ігрового дня

Підбиваємо підсумки другого ігрового дня на Чемпіонаті України 2021, і розпочинаємо з групи «А». «Альтернатива» поступалася по ходу гри NC Beachsoccer 1:3, але завдяки голам Олександра Коноваленка та Крістіана Турку зуміла перевести поєдинок в екстра-тайм. Проте в додатковий час красивий гол бісіклетою під поперечину воріт провів Максим Хижняк, який приніс своїй команді важливі два очки.

Група "Б". 2 тур.

Альтернатива - NC Beachsoccer – 3:4 д.ч. (1:2, 0:1, 2:0, 0:1)

Голи: Д.Сабатюк (9), О.Коноваленко (30), К.Турку (33) – М.Хижняк (5, 37), О.Зборовський (12), О.Щитник (19)

В іншому матчі групи «А» сталася сенсація. Бердянська «Молнія» мало того, що не у повному складі, так ще і з вилученням Георгія Ткачова, зуміла переграти «Вибір» 3:2! У команди з Дніпра дубль на рахунку білоруса Дзаніса Самсонова, а у запоріжців забивали Георгій Ткачов (який у другому таймі побачив «червоне світло»), Андрій Черевко та Сергій Дубовик. До речі, останні два хлопця – колишні гравці «Вибора».

Молнія (Бердянськ) – Вибір (Дніпро) – 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Голи: Г.Ткачов (6), А.Черевко (22), С.Дубовик (34) – Д.Самсонов (9, 26)

Не зважаючи на дві поразки, «Альтернатива» має шанс вийти у півфінал – для цього команді Валерія Чернєва потрібно перемагати «Молнію», і сподіватися на поразку «Вибора» від NC Beachsoccer.

12:30 Альтернатива – Молнія

У групі «Б» команда «Артур Мьюзік» здобула свою другу перемогу, здолавши ОТГ Пристолична 2:1. Джордан та Олександр Таразевич відзначилися у другому матчі поспіль і дали перевагу музикантам +2. Але наприкінці гри Дуарте скоротив відстань і змусив понервувати чинних чемпіонів Києва. Ця перемога надала «Артур Мьюзік» перепустку у півфінал з першого місця.

Артур Мьюзік – ОТГ Пристолична – 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Голи: Джордан (17), О.Таразевич (24) – Дуарте (36)

В іншому матчі групи «Б» відбулася супер-битва між «Гріффіном» та «Сервітом». Грифони поступалися 2:5 по ходу поєдинку, але зуміли перевести гру в екстра-тайм завдяки дублю Олександра Колесникова та голу зі штрафного від Бруно. Проте, феноменальний матч у «Сервіт» видав Андрій Пашко, який забив переможний гол в додатковий час, а взагалі записав у свій актив покер! Також відзначимо у переможців і дубль Дмитра Войтенка.

Гріффін (Київ) - Сервіт (Київ) - 5:6 д.ч. (2:3, 0:1, 3:1, 0:1)

Голи: Рафаель (11), Бруно Шав’єр (10, 33), О.Колесников (32, 35) – Д.Войтенко (4, 27), А.Пашко (8, 9, 19, 39)