Суперфінал Євроліги 2021. Чоловіки. Україна поступилася Італії 3-5

Для збірної України цей матч був шансом зачепитися за фінал або призові місця. А для Італії – продемонструвати, що вона не просто так перемогла швейцарців, і є одним з фаворитів турніру. З перших хвилин гра була досить рівною, грали команди здебільшого від захисту, не створюючи особливо моментів. Але в середині першого періоду Олександр Корнійчук у власному штрафному сфолив на Зурло, і той вдало для своєї команди виконав пенальті – 1:0. Тепер українцям точно потрібно було йти вперед, але команда Миколи Костенка продовжувала досить спокійно та виважено грати, і в кінці першого періоду Олег Зборовський заробив фол та вдало виконав штрафний – 1:1.

У другому періоді італійці випустили маловідомого для нас голкіпера Казап'єрі, і той став для української команди вироком, неочікувано на початку другої третини зустрічі вивівши Італію вперед. Цей гол зламав українським футболістам план на другий період, і італійці. відчувши це, пішли вперед, скориставшись помилками своїх візаві. Спочатку Зурло, а потім і Ґорі покарали українську команду за помилкові дії, і на перерву італійська та українська збірні пішли з рахунком 4:1 на користь «Скуадри адзурри».

А на самому початку третього періоду українці ледве не були нокаутовані. Знову відзначився Ґабріеле Ґорі – 5:1. Але «синьо-жовті» старалися навіть у такий момент не опускати голову та йти вперед, атакуючи ворота італійців. І в середині третього періоду Олег Зборовський у своєму стилі, бісиклетою, скоротив відставання у рахунку. А на останні кілька хвилин Микола Костенко випустив Олександра Корнійчука п'ятим польовим, що пожвавило гру. За останні три хвилини українські гравці, мабуть, створили більше моментів, ніж за увесь матч, але цього було недостатньо для успіху. І навіть гол Дмитра Войтенка не зміг підсолодити пігулку поразки. Тепер збірна України гратиме зі Швейцарією за третє місце у групі.

Італія – Україна – 5:3