Україна перемогла Казахстан 6:1 і достроково вийшла до чвертьфіналу європейської кваліфікації ЧС

Україна без проблем перемогла у 2-му турі відбору до Чемпіонату Світу-2021 Казахстан 6:1 і достроково вийшла до чвертьфіналу європейської кваліфікації.

Вже на 2-ій хвилині після дального удару нашого голкіпера Володимира Гладченка рахунок відкрив Юрій Щериця. Наприкінці першого тайму вже відзначився і сам Гладченко, а Дмитро Войтенко зробив перевагу +3.

У другому таймі Олег Зборовський фірмовою бісіклетою забив четвертий м’яч, а невдовзі свій дебютний гол за збірну України провів форвард «Альтернативи» Олег Сіренко, який підкараулив помилку захисту казахів.

На 30-ій хвилині Іван Глуцький після пострілу Гладченко головою переправив м’яч у ворота, і рахунок став 6:0.

Надалі наші хлопці почали відверто вбивати час, за що і були покарані наприкінці гри – замість того, щоб збільшити перевагу жовто-сині пропустили від Дмітрія Перевертова.

6:0 – Україна здобуває другу перемогу на турнірі, набирає 6 очок і тепер у середу 23 червня у матчі проти Португалії визначиться доля першого місця в нашій групі «А». Хоча вже обидві команди пройшли до чвертьфіналу європейської кваліфікації.