Євроліга-2022. Чоловіки. Україна на старті не впоралася із Іспанією - 1:4

Чоловіча збірна України з пляжного футболу з поразки стартувала на етапі Євроліги-2022 у Назаре, поступившись команді Іспанії 1:4.

Перед початком матчу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять екс-гравця збірної України та керівника Асоціації пляжного футболу Одеси Олександра Шишкова, загиблого напередодні після обстрілу російськими окупантами, а наші гравці грали з чорними траурними пов'язками.

Іспанці відкрили рахунок на 10-ій хвилині після фірмової бісіклети від Еду Суареса. Українці зрівняли результат в середині другого тайму після ауту – Андрій Борсук зробив закидання, його брат Ігор Борсук скинув м'яч на Щерицю, а Юрій розстріляв ворота Дони – 1:1.

Проте суперники одразу ж з розводу знову вийшли вперед, і знову класним ударом відзначився Еду. Трохи пізніше пошкодження отримав наш голкіпер Андрій Неруш, якого в рамі замінив Тарас Коваленко. Тарас зробив кілька сейвів, проте на 19-ій хвилині іспанці його розпечатали з кутового завдяки удару Чікі – 3:1.

У третій дванадцятихвилинці було багато боротьби та стиків – іспанці при будь-якій нагоді падали, а арбітри чудили. Але крапку Іспанія поставила чесно - наші не встигли прикрити Антоніо, який розстріляв ворота Коваленка – 4:1.

У неділю, 3 липня, Україна завершить цей етап матчем проти Італії (18:30 за київським часом). Відзначимо також, що у цій грі за збірну України з пляжного футболу в офіційних матчах дебютували Олександр Колесников та Олег Щитник.